Quiniela nº 7
#21
Escrito 03 octubre 2005 - 11:21
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA.......2
3 . INGLATERRA - AUSTRIA.................1
4 . LEVANTE - RECREATIVO.................1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC.......................1
6 . FERROL - ALBACETE.......................2
7 . ELCHE - MURCIA............................2
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ...............1
9 . TENERIFE - NUMANCIA....................X
10 . SPORTING - CASTELLÓN...............1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA................1
12 . EIBAR - R. MADRID B...................1
13 . LORCA - MÁLAGA B......................2
14 . LLEIDA - HÉRCULES......................1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA..............2
#22
Escrito 04 octubre 2005 - 07:18
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA x
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 1
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA 1
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ1
9 . TENERIFE - NUMANCIA x
10 . SPORTING - CASTELLÓN 1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA x
12 . EIBAR - R. MADRID B 2
13 . LORCA - MÁLAGA B 1
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA1
#23
Escrito 04 octubre 2005 - 01:43
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA 2
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 2
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 1
6 . FERROL - ALBACETE X
7 . ELCHE - MURCIA 2
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ 1
9 . TENERIFE - NUMANCIA X
10 . SPORTING - CASTELLÓN 1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 2
12 . EIBAR - R. MADRID B X
13 . LORCA - MÁLAGA B 2
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 1
#24
Escrito 04 octubre 2005 - 02:48
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA------------1
3 . INGLATERRA - AUSTRIA-------------1
4 . LEVANTE - RECREATIVO----------1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC---------------1
6 . FERROL - ALBACETE---------------2
7 . ELCHE - MURCIA-------------------2
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ------------------1
9 . TENERIFE - NUMANCIA----------------1
10 . SPORTING - CASTELLÓN---------------1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA-------------------2
12 . EIBAR - R. MADRID B----------------1
13 . LORCA - MÁLAGA B-----------------1
14 . LLEIDA - HÉRCULES-----------------------1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA------------------2
#25
Escrito 04 octubre 2005 - 03:41
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA x
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 2
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 2
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA 1
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ 1
9 . TENERIFE - NUMANCIA x
10 . SPORTING - CASTELLÓN 1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 2
12 . EIBAR - R. MADRID B 1
13 . LORCA - MÁLAGA B 2
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 2
#26
Escrito 04 octubre 2005 - 05:18
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA 1
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 1
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA 2
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ x
9 . TENERIFE - NUMANCIA 1
10 . SPORTING - CASTELLÓN 1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 2
12 . EIBAR - R. MADRID B x
13 . LORCA - MÁLAGA B 1
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA x
#27
Escrito 05 octubre 2005 - 02:25
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA..........x
3 . INGLATERRA - AUSTRIA....................1
4 . LEVANTE - RECREATIVO....................1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC..........................1
6 . FERROL - ALBACETE..........................X
7 . ELCHE - MURCIA...............................2
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ..................1
9 . TENERIFE - NUMANCIA.......................X
10 . SPORTING - CASTELLÓN..................1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA...................2
12 . EIBAR - R. MADRID B.......................1
13 . LORCA - MÁLAGA B..........................1
14 . LLEIDA - HÉRCULES..........................1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA...................X
#28
Escrito 05 octubre 2005 - 02:36
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA X
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC X
6 . FERROL - ALBACETE X
7 . ELCHE - MURCIA X
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ x
9 . TENERIFE - NUMANCIA 1
10 . SPORTING - CASTELLÓN X
11 . VALLADOLID - ALMERÍA x
12 . EIBAR - R. MADRID B 1
13 . LORCA - MÁLAGA B 1
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 2
#29
Escrito 05 octubre 2005 - 03:43
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA ....x
3 . INGLATERRA - AUSTRIA ..............1
4 . LEVANTE - RECREATIVO ..............1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC ....................2
6 . FERROL - ALBACETE ....................2
7 . ELCHE - MURCIA .........................x
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ ............1
9 . TENERIFE - NUMANCIA ................1
10 . SPORTING - CASTELLÓN ............1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA .............x
12 . EIBAR - R. MADRID B ................x
13 . LORCA - MÁLAGA B ...................x
14 . LLEIDA - HÉRCULES ...................1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA.............x
#30
Escrito 05 octubre 2005 - 05:37
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA 2
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 2
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA 1
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ X
9 . TENERIFE - NUMANCIA X
10 . SPORTING - CASTELLÓN X
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 2
12 . EIBAR - R. MADRID B 1
13 . LORCA - MÁLAGA B 2
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 1
#31 Guest__*
Escrito 05 octubre 2005 - 05:50
Algú me pot posar la clasificació?
#32
Escrito 05 octubre 2005 - 06:04
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA 1
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 2
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA 1
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ 1
9 . TENERIFE - NUMANCIA x
10 . SPORTING - CASTELLÓN 1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 2
12 . EIBAR - R. MADRID B 1
13 . LORCA - MÁLAGA B x
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 1
#33 Guest__*
Escrito 05 octubre 2005 - 06:15
2.REPUBLICA CHECA-HOLANDA...........................1
3.INGLATERRA-AUSTRIA........................................1
4.LEVANTE-RECREATIVO......................................1
5.EJIDO-GIMFASTIC............................................1 :twisted: :twisted:
6.FERROL-ALBACETE............................................X
7.ELCHE-MURCIA.................................................1
8.CIUDAD DE MURCIA-XEREZ...............................1
9.TENERIFE-NUMANCIA.........................................X
10.SPORTING-CASTELLON.....................................1
11.VALLADOLID-ALMERIA-------------------------------1
12.EIBAR-MADRID B..............................................1
13.LORCA-MALAGA B..............................................X
14.LLEIDA-HERCULES.............................................1
15.DINAMARCA-GRECIA..........................................1
#34
Escrito 05 octubre 2005 - 06:32
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA X
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO X
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 2
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA 2
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ X
9 . TENERIFE - NUMANCIA 1
10 . SPORTING - CASTELLÓN X
11 . VALLADOLID - ALMERÍA X
12 . EIBAR - R. MADRID B X
13 . LORCA - MÁLAGA B 2
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 2
#35 Guest__*
Escrito 05 octubre 2005 - 06:37
Algú pot fer el cute & past de la classificació atcual i posar-la aquí?
Algú me pot posar la clasificació?
#36
Escrito 05 octubre 2005 - 09:10
2 lennon 37 6,17 6
3 david_hos 36 7.2 5
4 marcelinho 36 6 6
5 martineti 36 6 6
6 nononano 36 6 6
7 huck finn 36 6 6
8 ruben19 34 5,57 6
9 tucho 33 5,5 6
10 mob 31 5,17 6
11 numantino 30 6 5
12 novaes 29 4,83 6
13 balafiero 29 4,83 6
14 roger0013 26 4,33 6
15 asroc 25 5 5
16 pikacho 23 5,75 4
17 josemi 21 4,20 5
18 marta_84 0 0 0
19 palau 0 0 0
20 nofear 0 0 0
#37 Guest__*
Escrito 05 octubre 2005 - 11:36
10 mob 31 5,17 6
10é lloc? no esta mal, aixó vol dir que encara hi ha 10 persones en pitjor situació que jo.
#38
Escrito 06 octubre 2005 - 02:35
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA 2
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC X
6 . FERROL - ALBACETE X
7 . ELCHE - MURCIA 1
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ 1
9 . TENERIFE - NUMANCIA 1
10 . SPORTING - CASTELLÓN X
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 1
12 . EIBAR - R. MADRID B 1
13 . LORCA - MÁLAGA B X
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 1
#39
Escrito 06 octubre 2005 - 04:57
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA 2
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 2
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA 1
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ 1
9 . TENERIFE - NUMANCIA 1
10 . SPORTING - CASTELLÓN 2
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 1
12 . EIBAR - R. MADRID B x
13 . LORCA - MÁLAGA B 2
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 2
#40
Escrito 06 octubre 2005 - 05:02
2 . REPUBLICA CHECA - HOLANDA X
3 . INGLATERRA - AUSTRIA 1
4 . LEVANTE - RECREATIVO 1
5 . EJIDO - GIMNÁSTIC 2
6 . FERROL - ALBACETE 2
7 . ELCHE - MURCIA X
8 . CIUDAD MURCIA - XEREZ 1
9 . TENERIFE - NUMANCIA 1
10 . SPORTING - CASTELLÓN 1
11 . VALLADOLID - ALMERÍA 2
12 . EIBAR - R. MADRID B 1
13 . LORCA - MÁLAGA B 1
14 . LLEIDA - HÉRCULES 1
P-15 . DINAMARCA - GRECIA 2
0 usuario(s) estan leyendo este tema
0 miembros, 0 invitados, 0 usuarios anónimos