QuiniPortal 4 (finalitzada)
#1
Escrito 08 marzo 2011 - 04:36
(del 20 de març al 29 de maig de 2011)
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
PORTAL LEAGUE IV
Copa de campió:
Podi:
Pichichi:
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
PORTAL CUP III
Copa de campió:
Podi:
http://img828.images...9797/pc033r.png
http://img852.images...2/1630/pc03.png
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 1 (20 de març) <- setzens de final de la Copa
Mallorca - Zaragoza
Barcelona - Getafe
Athletic - Villarreal
Sporting - Almería
At.Madrid - R.Madrid
Hércules - Osasuna
Racing - R.Sociedad
Málaga - Espanyol
Deportivo - Levante
Alcorcón - Cartagena
Granada - Celta
Betis - Salamanca
Valladolid - Girona
Badalona - Lleida
Valencia - Sevilla
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 2 (27 de març)
Elche - Tenerife
Córdoba - Gimnàstic
Numancia - Huesca
Barcelona "B" - Alcorcón
Cartagena - Villarreal "B"
Xerez - Granada
Celta - Recreativo
Salamanca - Valladolid
Girona - Albacete
Las Palmas - Ponferradina
Bosnia-Herzegovina - Rumanía
Bulgaria - Suiza
Gales - Inglaterra
Lleida - Sporting Mahonés
Rayo Vallecano - Betis
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 3 (3 d'abril)
Sevilla - Zaragoza
Getafe - Valencia
Villarreal - Barcelona
Almería - Athletic
R.Madrid - Sporting
Osasuna - At.Madrid
R.Sociedad - Hércules
Espanyol - Racing
Levante - Málaga
Gimnàstic - Tenerife
Granada - Cartagena
Betis - Celta
Valladolid - Rayo Vallecano
Benidorm - Lleida
Deportivo - Mallorca
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 4 (10 d'abril)
Mallorca - Sevilla
Zaragoza - Getafe
Barcelona - Almería
Athletic - R.Madrid
Sporting - Osasuna
At.Madrid - R.Sociedad
Hércules - Espanyol
Racing - Levante
Málaga - Deportivo
Elche - Gimnàstic
Cartagena - Recreativo
Xerez - Betis
Celta - Valladolid
Lleida - Teruel
Valencia - Villarreal
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 5 (17 d'abril)
Getafe - Sevilla
Villarreal - Zaragoza
Almería - Valencia
Osasuna - Athletic
R.Sociedad - Sporting
Espanyol - At.Madrid
Levante - Hércules
Deportivo - Racing
Málaga - Mallorca
Alcorcón - Tenerife
Granada - Numancia
Betis - Cartagena
Albacete - Celta
Alicante - Lleida
R.Madrid - Barcelona
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 6 (24 d'abril)
Mallorca - Getafe
Sevilla - Villarreal
Zaragoza - Almería
Valencia - R.Madrid
Barcelona - Osasuna
Sporting - Espanyol
At.Madrid - Levante
Hércules - Deportivo
Racing - Málaga
Gimnàstic - Alcorcón
Numancia - Recreativo
Cartagena - Valladolid
Xerez - Albacete
Lleida - Alzira
Athletic - R.Sociedad
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 7 (1 de maig)
Villarreal - Getafe
Almería - Sevilla
R.Madrid - Zaragoza
Osasuna - Valencia
R.Sociedad - Barcelona
Espanyol - Athletic
Levante - Sporting
Deportivo - At.Madrid
Málaga - Hércules
Granada - Tenerife
Betis - Numancia
Albacete - Cartagena
Girona - Rayo Vallecano
Gandía - Lleida
Racing - Mallorca
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 8 (8 de maig)
Mallorca - Villarreal
Getafe - Almería
Zaragoza - Osasuna
Valencia - R.Sociedad
Barcelona - Espanyol
Athletic - Levante
Sporting - Deportivo
At.Madrid - Málaga
Hércules - Racing
Córdoba - Betis
Numancia - Valladolid
Xerez - Las Palmas
Celta - Girona
Lleida - Mallorca "B"
Sevilla - R.Madrid
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 9 (11 de maig)
Almería - Villarreal
R.Madrid - Getafe
Osasuna - Sevilla
R.Sociedad - Zaragoza
Espanyol - Valencia
Levante - Barcelona
Málaga - Sporting
Racing - At.Madrid
Hércules - Mallorca
Granada - Huesca
Recreativo - Gimnàstic
Betis - Tenerife
Valladolid - Córdoba
Albacete - Numancia
Deportivo - Athletic
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 10 (15 de maig)
Almería - Mallorca
Villarreal - R.Madrid
Getafe - Osasuna
Sevilla - R.Sociedad
Zaragoza - Espanyol
Valencia - Levante
Barcelona - Deportivo
Athletic - Málaga
At.Madrid - Hércules
Gimnàstic - Betis
Tenerife - Valladolid
Cartagena - Girona
Xerez - Salamanca
L'Hospitalet - Lleida
Sporting - Racing
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 11 (22 de maig)
R.Madrid - Almería
Osasuna - Villarreal
R.Sociedad - Getafe
Espanyol - Sevilla
Levante - Zaragoza
Málaga - Barcelona
Racing - Athletic
Hércules - Sporting
Mallorca - At.Madrid
Valladolid - Gimnàstic
Ponferradina - Córdoba
Las Palmas - Numancia
Rayo Vallecano - Xerez
Celta - Elche
Deportivo - Valencia
______________________________________________________________________________________________________
JORNADA 12 (29 de maig)
Granada - Elche
Villarreal "B" - Recreativo
Alcorcón - Betis
Huesca - Valladolid
Gimnàstic - Albacete
Tenerife - Ponferradina
Córdoba - Las Palmas
Numancia - Girona
Barcelona "B" - Salamanca
Cartagena - Rayo Vallecano
Mónaco - Lyon
Lille - Rennes
Bordeaux - Montpellier
St.Etienne - PSG
Xerez - Celta
#2
Escrito 08 marzo 2011 - 04:36
Elimino la 2a divisió i la lliga passa a tenir 2 fases:
- Els 10 primers de la 1a fase es classifiquen per a la Copa de la temporada següent i es juguen el títol de Lliga a la 2a fase.
- La resta de jugadors es juguen la classificació per a la Copa de la temporada següent (es classifiquen la meitat + 1).
Punts a tenir en compte:
- Els punts, MPs i PPs aconseguits a la 1a fase continuaran al casiller dels jugadors a la 2a fase.
- Els MPs i PPs de la 2a fase es comptaran com si tots juguéssim al mateix grup.
- Com a conseqüència del punt anterior, per al Pichichi no es té en compte la separació en grups (és a dir, un jugador del grup B pot guanyar el Pichichi).
- Les places per a la Copa poden disminuir/augmentar amb la temporada en joc si hi ha jugadors que deixen de/comencen a jugar (per exemple, si el grup B passa a tenir 11 jugadors les places serien 6 en comptes de 7, si passa a tenir 14 jugadors les places serien 8, etc).
Crec que no em deixo res. Que us semble?
#3
Escrito 08 marzo 2011 - 05:49
#4
Escrito 08 marzo 2011 - 06:10
#5
Escrito 09 marzo 2011 - 02:16
#6
Escrito 09 marzo 2011 - 03:25
De totes maneres, com ja he dit al 2n missatge, les places per a la Copa varien en funció del número d'equips que juguin. Ara serien 23 però en un futur poden ser més o poden ser menos.
#7
Escrito 09 marzo 2011 - 08:10
Resta-li els que no juguen i tindràs 23.
Ja hi havia pensat en això, però no sabia que fossin tants els que ho han "abandonat" :wink:
#8
Escrito 13 marzo 2011 - 10:47
JORNADA 2 (27 de març)
Bosnia-Herzegovina - Rumanía
Bulgaria - Suiza
Gales - Inglaterra
8O 8O 8O :lol:
#9
Escrito 14 marzo 2011 - 09:12
1 Mallorca - Zaragoza
1 Barcelona - Getafe
1 Athletic - Villarreal
1 Sporting - Almería
1 At.Madrid - R.Madrid
1 Hércules - Osasuna
2 Racing - R.Sociedad
1 Málaga - Espanyol
1 Deportivo - Levante
1 Alcorcón - Cartagena
x Granada - Celta
1 Betis - Salamanca
1 Valladolid - Girona
x Badalona - Lleida
1 Valencia - Sevilla
#10
Escrito 14 marzo 2011 - 10:10
#11
Escrito 14 marzo 2011 - 10:52
La reestructuració afectarà a la 4a edició de la copa i posteriors.
#12
Escrito 14 marzo 2011 - 11:03
1 Barcelona - Getafe
2 Athletic - Villarreal
1 Sporting - Almería
2 At.Madrid - R.Madrid
1 Hércules - Osasuna
1 Racing - R.Sociedad
2 Málaga - Espanyol
1 Deportivo - Levante
1 Alcorcón - Cartagena
x Granada - Celta
1 Betis - Salamanca
1 Valladolid - Girona
x Badalona - Lleida
1 Valencia - Sevilla
nose si jugo la copa però jo la deixo aqui
#13
Escrito 14 marzo 2011 - 11:35
* fargues en groc perquè compta amb un punt extra.
#14
Escrito 15 marzo 2011 - 02:38
Barcelona - Getafe 1
Athletic - Villarreal x
Sporting - Almería x
At.Madrid - R.Madrid x
Hércules - Osasuna x
Racing - R.Sociedad x
Málaga - Espanyol 2
Deportivo - Levante x
Alcorcón - Cartagena x
Granada - Celta 2
Betis - Salamanca 1
Valladolid - Girona x
Badalona - Lleida 2
Valencia - Sevilla x
#15
Escrito 15 marzo 2011 - 05:14
Barcelona - Getafe 1
Athletic - Villarreal 1
Sporting - Almería X
At.Madrid - R.Madrid 2
Hércules - Osasuna X
Racing - R.Sociedad 2
Málaga - Espanyol 2
Deportivo - Levante 1
Alcorcón - Cartagena 1
Granada - Celta 2
Betis - Salamanca 1
Valladolid - Girona 1
Badalona - Lleida 2
Valencia - Sevilla X
#16
Escrito 15 marzo 2011 - 07:02
Mallorca - Zaragoza 2
Barcelona - Getafe 1
Athletic - Villarreal X
Sporting - Almería 1
At.Madrid - R.Madrid X
Hércules - Osasuna 1
Racing - R.Sociedad 2
Málaga - Espanyol X
Deportivo - Levante 1
Alcorcón - Cartagena X
Granada - Celta 2
Betis - Salamanca 1
Valladolid - Girona 2
Badalona - Lleida 2
Valencia - Sevilla 1
#17
Escrito 15 marzo 2011 - 07:08
#18
Escrito 15 marzo 2011 - 07:34
I jo el patata... :?Un rival difícil el seguidor. Espero que li surti una mala quiniela.
#19
Escrito 15 marzo 2011 - 07:35
Mallorca - Zaragoza 1
Barcelona - Getafe 1
Athletic - Villarreal 2
Sporting - Almería 1
At.Madrid - R.Madrid 1
Hércules - Osasuna 1
Racing - R.Sociedad 2
Málaga - Espanyol X
Deportivo - Levante 1
Alcorcón - Cartagena 1
Granada - Celta 2
Betis - Salamanca 1
Valladolid - Girona 2
Badalona - Lleida 2
Valencia - Sevilla 1
#20
Escrito 15 marzo 2011 - 07:38
T'has menjat la j de jornada :PORNADA 1 (20 de març) <- setzens de final de la Copa
Mallorca - Zaragoza 1
Barcelona - Getafe 1
Athletic - Villarreal 2
Sporting - Almería 1
At.Madrid - R.Madrid 1
Hércules - Osasuna 1
Racing - R.Sociedad 2
Málaga - Espanyol X
Deportivo - Levante 1
Alcorcón - Cartagena 1
Granada - Celta 2
Betis - Salamanca 1
Valladolid - Girona 2
Badalona - Lleida 2
Valencia - Sevilla 1
0 usuario(s) estan leyendo este tema
0 miembros, 0 invitados, 0 usuarios anónimos